Brainy Abacus - Kurs Junior

Naukowe

Brainy Abacus

Brainy Abacus to naukowa metoda rozwiązywania problemów z koncentracją, skupieniem i pamięcią u dziecka. Wykorzystuje fascynującą metodę Diziphysi, łączącą tradycyjne techniki z osiągnięciami sztucznej inteligencji.

Bazując na znanych od wieków osiągnięciach matematyki mentalnej, program całościowo rozwija funkcje poznawcze i wykonawcze mózgu, dając dziecku w efekcie umiejętność  bardzo szybkiego liczenia i bardzo dobrą znajomość matematyki.

To prowadzony w kilku tysiącach szkół na całym świecie, oparty na naukowych podstawach międzynarodowy program treningu mózgu, matematyki mentalnej, pamięci i bardzo szybkiego liczenia.

Brainy Abacus poprawia umiejętność logicznego myślenia, kompetencje szkolne dziecka i jest najlepszym rozwiązaniem, dzięki ciekawej i inspirującej strukturze kursu matematyki mentalnej.

Nasz innowacyjny kurs pozwala rozwiązać najważniejsze problemy szkolne Twojego dziecka, gdyż sprawia, że uczy się ono szybciej i lepiej zapamiętuje wyuczony materiał.

Stworzona z myślą największych wyzwaniach, przed którymi staje Twoje dziecko w szkole, metoda Brainy Abacus cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, ponieważ uczy zarządzania sobą w czasie, panowania nad stresem szkolnym, co sprawia, że dziecko łatwiej osiąga sukces.

Nauka dowodzi, że dobry kurs matematyki mentalnej korzystnie wpływa na rozwój mózgu dziecka i dba o komfort jego życia.

Innowacyjne rozwiązania zawarte w metodzie Brainy Abacus uczą dzieci otwartości na nowe, minimalizują niepokój, uczą pozytywnych nawyków, co gwarantuje dobry start w przyszłość i pozwala osiągnąć sukces.

Brainy Abacus zapewnia Twojemu spokój w szkole i sprawia, że pokocha ono matematykę, która stanie się dla niego łatwa i przyjemna. Dzieje się tak, ponieważ metoda wtedy, kiedy to najbardziej skuteczne, wspiera rozwój mózgu dziecka, jego potencjał intelektualny, kreatywność.

Kurs Junior adresowany jest dla dzieci od 9 do 14 lat.  – trwa 24 miesiące i składa się z 8 etapów:

 • I rok kursu obejmuje 4 etapy (podstawowe);
 • II rok kursu obejmuje 4 etapy (zaawansowane).

Etap trwa 10 tygodni. Zatem każdy etap kończy się w ciągu 3 miesięcy.

Dlaczego to ważne.

Jesteśmy ekspertami w zakresie rozwoju dzieci i ich mózgu. Prowadzone przez nas badania nad rozwojem ludzkiego mózgu i nasze innowacyjne techniki uczenia się w połączeniu z przełomowym programem badawczym dały nam mocną pozycję w sektorach edukacji od momentu powstania w 1999 roku. Doskonale wiemy, że w trakcie pierwszych lat życia mózg człowieka dysponuje możliwościami, których nie będzie mieć już nigdy później.

To właśnie dlatego Brainy Abacus staje się pierwszym wyborem rodziców, którzy zauważają problemy z koncentracją, skupieniem i logicznym myśleniem u swojego dziecka lub chcą pomóc im udoskonalić te umiejętności i sprawić, by pokochały matematykę.

Brainy Abacus to kurs dla dzieci od 4 do 14 roku życia.

W czym pomaga Dziecku kurs Brainy Abacus?:

 1. Problemy ze skupieniem i koncentracją
 2. Słaba znajomość systemów liczbowych
 3. Słaba umiejętność rozwiązywania problemów
 4. Niskie zdolności logicznego myślenia
 5. Niskie poczucie własnej wartości
 6. Niedostatek umiejętności szkolnych
 7. Słaba pamięć i wyobraźnia
 8. Brak samodyscypliny

Jakie korzyści uzyska Dziecko uczestnicząc w kursie Brainy Abacus?:

 1. Biegłość matematyczna – miłość do matematyki
 2. Przekonanie o nieograniczonych możliwościach ludzkiego mózgu
 3. Wzmocnienie zmysłu słuchu i umiejętności rozumienia ze słuchu
 4. Wielozadaniowość
 5. Rozwój zdolności motorycznych
 6. Poprawa kreatywności
 7. Dziecko rozwija miłość do matematyki

Metoda Diziphysi + fascynująca aplikacja na telefon, czyli osobisty trener sukcesu Twojego dziecka.

5 powodów, dlaczego Brainy Abacus to „trener osobisty” sukcesu szkolnego dziecka?

01. Trener osobisty dbający o postępy w nauce Twojego dziecka, z którym uczeń spotyka się na zajęciach stacjonarnych/online.

02. Trener osobisty w postaci nowoczesnej aplikacji mobilnej opartej na sztucznej inteligencji, dzięki której trener Brainy Abacus trzyma rękę na pulsie i na bieżąco śledzi i wspiera i sukces szkolny Twojego dziecka.

03. Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zapewnić uczniowi spersonalizowane i niesamowite wrażenia podczas jego podróży do świata nauki.

04. Aplikacja ma fantastyczny tryb samouczenia, który zapewnia spersonalizowane doświadczenie szkoleniowe.

05. Aplikacja jest oparta na sztucznej inteligencji, która koncentruje się na uczniu.

Dzięki aplikacji mobilnej – osobistemu trenerowi Twojego dziecka:

 • Dzieci trenują, kiedy chcą i gdzie chcą.
 • Dzieci samodzielnie odrabiają prace domowe.
 • Trener monitoruje poczynania ucznia i może w każdym momencie odpowiednio zareagować.
 • Trener generuje raporty z postępów w nauce, widzi mocne i słabe strony ucznia, może zlecić dodatkowa porcję ćwiczeń i zachęcić do pracy.
 • Trener korzysta z atrakcyjnego systemu motywującego Twoje dziecko: programów: „Uczyń mnie silniejszym” i „Wzmocnij umiejętności”.
 • Twoje dziecko korzysta z tutoriali oraz wideo z lekcji – dla przypomnienia wiadomości, dla powtórzenia i utrwalenia informacji, w razie nieobecności na zajęciach.

Brainy Abacus to matematyka mentalna, skupienie i koncentracja

Brainy Abacus to zajęcia matematyki mentalnej, których celem jest wzmocnienie zdolności poznawczych i kompetencji matematycznych dziecka. Dzięki temu, że wiemy, jak działa matematyka mentalna, potrafimy jasno określić, jak wpływa ona na rozwój dziecka. Dziś wiemy, że Brainy Abacus poprawia skupienie. W wyniku stosowania matematyki mentalnej wzmacnia się też koncentracja dziecka. Rozwijają się funkcje poznawcze i wykonawcze mózgu. Wzmożone skupienie i koncentracja sprawiają, że dziecko bardzo szybko liczy i więcej rozumie. To sprawia, że pociecha przestaje bać się matematyki i coraz chętniej poznaje jej reguły.

Brainy Abacus – matematyka mentalna to program, który sprawdza się od tysięcy lat. Dostępny w tysiącach szkół na świecie, sprawia, że u dzieci poprawia się pamięć, skupienie i koncentracja. Wzmacnia  się logiczne myślenie, wzrastają kompetencje szkolne pociechy.

Brainy Abacus to matematyka mentalna w najlepszej odsłonie. Innowacyjny kurs, który pozwala rozwiązać najważniejsze problemy szkolne dziecka. Sprawia, że uczy się ono szybciej, lepiej zapamiętuje wyuczony materiał. Matematyka i w ogóle nauka stają się dla niego łatwe. W efekcie dziecko czuje się w szkole dobrze i pewnie, wychodzi poza swoją strefę komfortu, rozwija skrzydła, co bardzo poprawia komfort jego życia.

Szczegóły.

Cena: 350 zł./mies.

Opłata wpisowa: 210 zł. (w tej cenie otrzymują Państwo pakiet startowy: książka, torba, liczydło, roczny dostęp do aplikacji mobilnej)

Częstotliwość spotkań: raz w tygodniu | 120 min. lub 2 razy po 60 min.

Okres nauki: 24 miesiące

Trener: Adrian Łada // Noemi Zimnowodzka // Ewelina Radzewicz // Natalia Siedlikowska

Kategoria wiekowa: 9-14 lat

Oprogramowanie: Brainy Abacus app, liczydła ABACUS

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!
Oops! Coś poszło nie tak, upewnij się, że uzupełniono wszystkie pola!

Sprawdź też...

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
ADRES
ul. Tysiąclecia P. P. 4 lok. 6
15-111 Białystok